DOHĽADATEĽNOSŤ

Zistite, odkiaľ pochádza váš tuniak

Zistenie pôvodu výrobku, zreteľný záväzok.

Tuniak, ktorý sa dostane na stoly miliónov zákazníkov v Taliansku i zahraničí, má svoj príbeh. Je to skutočný životopis, začína pôvodom a končí okamihom, keď sa dostane na stoly spotrebiteľov.

Je to životopis „napísaný“ na každej jednotlivej plechovke. Spotrebitelia sú tak informovaní o dátume, kedy bola ryba chytená, okamihu spracovania, konzervovania a sterilizácie. Naše tuniaky nikdy nestrácame z dohľadu.

Na rybárskych lodiach, v továrni, v laboratóriách, kde prebiehajú rôzne typy testov a analýz výrobku, je tuniak označený visačkou, na ktorej je uvedené jeho meno, priezvisko a adresa. Vieme, z ktorého oceánu pochádza, na ktorej rybárskej lodi priplával a ku ktorej várke v továrni patril, v ktorej plechovke sa nachádza a v ktorej prepravke bola táto plechovka uložená.

Ak pri nejakej vzorke zistíme chybu, môžeme rovnakým spôsobom problém vystopovať a situáciu napraviť. Rovnako tak nám to umožňuje kedykoľvek vyhodnotiť kvalitu práce, ktorú odvádza ktorýkoľvek z dodávateľov v rámci celého reťazca.

Vďaka tejto online službe sa môžete už od januára 2010 prostredníctvom niekoľkých rýchlych krokov opýtať na pôvod ryby použitej v plechovke Rio Mare. Ak chcete zadať otázku, musíte mať poruke plechovku, aby ste mohli zadať údaje potrebné na určenie pôvodu zakúpeného výrobku. Odpoveď dostanete do 1 – 2 pracovných dní.

Zistite, odkiaľ pochádza váš tuniak

Pre informácie prejdite na záložku O nás

Aby sme s našimi zákazníkmi nadviazali ešte bližší, bezprostrednejší, jednoduchší a transparentnejší vzťah, ustanovili sme priamy kanál, ktorý funguje v reálnom čase. Napíšte nám a zverte sa nám s vašimi pochybnosťami, požiadavkami a otázkami.


Naši odborníci vám hneď odpovedia. Po vašej otázke bude nasledovať naša odpoveď.