Zistite nutričné fakty

Rýchle a praktické. Výrobky Rio Mare nie sú len chutné, sú tiež veľmi zdravé, pretože majú vysoký obsah všetkých prospešných látok obsiahnutých v rybách.

Choose the Rio Mare product

TONNO

Salmone

sgombro

Insalatissime

Compare it with

uova

banane

parmigiano

formaggio

mozzarella

wurstel

Tonno vs parmigiano

Stesse calorie con il doppio delle proteine

1 confezione da 80g di Tonno Rio Mare
all’Olio di Oliva sgocciolato
fornisce
circa le stesse kcal di un uovo ma ha
quasi il doppio delle proteine.

Vyberte Rio Mare produkt

Losos

Makrela

Insalatissime

Tuniak

Porovnajte s

Avokádo

Kuracie prsia

Varená šunka

Teľacie mäso

Parmská šunka

Pizza

Focaccia

Chlieb so syrom

Šalát s chlebom a mozzarellou

Vajce

Klobáska

Losos vs Avokádo

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (KCAL) polovica tukov a viac bielkovín

1 x 150 g balenie lososa v olivovom oleji Rio Mare Salmon in Olive Oil po odkvapkaní poskytne rovnako Kcal ako 81 g avokáda (približne polovica), ale päťkrát viac bielkovín a má len polovicu tukov.

Losos vs Kuracie prsia

ROVNAKÉ MNOŽSTVO BIELKOVÍN 1 g omega-3 mastných kyselin navyše

1 x 150 g balenie Rio Mare Lososa v olivovom oleji po odkvapkaní obsahuje rovnaké množstvo bielkovín ako 100 g kuracích pŕs, výhodou navyše je obsah omega-3 mastných kyselin. 100 g lososa v olivovom oleji totiž obsahuje 1 g omega-3 mastných kyselin: To je štyrikrát viac, ako je odporúčaná denná dávka!

Makrela vs Varená šunka

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (KCAL) viac bielkovín a polovica tukov

Väčšia porcia pre štíhlejšiu figúru! 1 x 125 g balenie Rio Mare filety makrely v olivovom oleji má po odkvapkaní rovnaký počet kalórií ako 3 plátky varenej šunky, viac bielkovín a trikrát menej tuku.

Makrela vs Teľacie mäso

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (kcal) viac bielkovín a rovnako tukov

Zdravá alternatíva k obvyklému plátku teľacieho! 1 x 125 g balenie Rio Mare filety makrely v olivovom oleji má po odkvapkaní rovnaký počet kalórií ako jeden plátok teľacieho s hmotnosťou 96 g, viac bielkovín a rovnaké množstvo tuku.

Makrela vs Parmská šunka

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (kcal) viac bielkovín a polovica tukov

Väčšia porcia pre štíhlejšiu figúru! 1 x 125 g balenie Rio Mare filety makrely v olivovom oleji má po odkvapkaní rovnaký počet kalórií ako 2 plátky parmskej šunky, viac bielkovín a trikrát menej tuku.

Insalatissime vs Pizza

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (kcal) a dvojnásobne viac bielkovín

1 x 160 g balenie Rio Mare Insalatissime Mexico obsahuje rovnaký počet kalórií ako diel pizze (150 g) a dvakrát viac bielkovín. Výživný a chutný obed obsahujúci priaznivé tuky obsiahnuté v olivovom oleji!

Insalatissime vs Focaccia

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (kcal) a dvojnásobne viac bielkovín

1 x 160 g balenie Rio Mare Insalatissime Mexico obsahuje rovnaký počet kalórií ako plátok (130 g) focaccie a dvakrát viac bielkovín. Výživný a chutný obed obsahujúci cenné bielkoviny zo strukovín a tuniaka!

Insalatissime vs Chlieb so syrom

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (kcal) a dvojnásobne viac bielkovín

1 x 160 g balenie Rio Mare Insalatissime Mexico obsahuje rovnaký počet kalórií a tuku ako krajec chleba s taveným syrom (50 g chleba a 80 g syra), ale má takmer dvakrát viac bielkovín. Výživný a chutný obed obsahujúci cenné bielkoviny z tuniaka!

Insalatissime vs Šalát s chlebom a mozzarellou

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (kcal) rovnako tuku a viac bielkovín

1 x 160 g balenie Rio Mare Insalatissime Mexico obsahuje rovnaké množstvo tuku ako veľký miešaný šalát s chlebom a mozzarellou (80 g šalátu + 30 g mrkvy + 60 g paradajok + 10 g olivového oleja + 100 g mozzarelly + 40 g chleba), ale vďaka obsiahnutým strukovinám má dvakrát viac bielkovín.

Tuniak vs Vajce

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (KCAL) a dvojnásobne viac bielkovín

1 x 80 g Rio Mare tuniaka v olivovom oleji má po odkvapkaní približne rovnako Kcal ako vajce, ale obsahuje takmer dvakrát toľko bielkovín.

Tuniak vs Klobáska

ROVNAKÝ POČET KILOKALÓRIÍ (kcal) viac bielkovín a polovica tukov

Zdravšia desiata alebo sendvič! 1 x 80 g Rio Mare tuniaka v olivovom oleji má po odkvapkaní približne rovnako kcal ako polovica viedenského párku, obsahuje však dvakrát toľko bielkovín a len polovicu tukov.

Ryba v stredomorskej strave

Správna výživa hrá spoločne s aktívnym životným štýlom zásadnú úlohu pri prevencii mnohých chorôb, ktoré sú v súčasnosti veľmi bežné.

Čítajte viac

Vzácné zdroje

Vďaka vysokému obsahu bielkovín poskytuje 100 g odkvapkaného tuniaka približne jednu desatinu celkového denného množstva bielkovín potrebného pre zdravú dospelú osobu.

Čítajte viac

Rio Mare pre zdravie a silu detí

Ryby sú nevyhnutnou potravinou pre každého, a to vrátane detí. Tuniak Rio Mare je praktickou a zdravou cestou k začleneniu rýb do detského jedálnička.

Čítajte viac

Zdravie v niekoľkých kalóriách

Výrobky Rio Mare sú ľahšie a výživnejšie než mnohé potraviny, ktoré sa často objavujú na našom stole. Porovnali sme ich, aby sme vám ponúkli ich chutné alternatívy.

Čítajte viac